aktualności

ZOSTAŃ BOHATEREM

Małą tradycją Wyższego Seminarium Duchownego w Kalwarii Zebrzydowskiej stały się dwie coroczne zbiórki krwi - jesienna i wiosenna. Jak zawsze chcemy zaprosić wszystkie osoby pełnoletnie w dobrym stanie zdrowia do honorowego oddawania krwi.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

KONCERT DAJEMY DRUGIE ŻYCIE.

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej  biorąca udział w  kampanii społecznej „Drugie Życie” zaprasza na  koncert promujący działania związane z transplantologią, poszerzaniem wiedzy związanej z zagadnieniami związanymi z przeszczepianiem narządów i ich prawnymi aspektami.  Głównymi inicjatorkami tego wydarzenia są: Lukrecja Karaś i Kornelia Styrczula, uczennice klasy drugiej Technikum Organizacji Reklamy.

Oprócz wrażeń jakich zapewne dostarczą nam zespoły występujące na scenie CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej każdy będzie miał okazję uzyskać cenne informacje dotyczące: kwestii przeszczepiania narządów, wypełniania oświadczeń woli, rozmowy z bliskimi na temat przekazania organów do przeszczepu.  Poznamy również historię ludzi, którzy przeżyli przeszczep jak również bliskich osób, których organy uratowały innym życie.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy  22 kwietnia 2017 roku, na godzinę 16:00 do Sali Widowiskowej  CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej ul. Broniewskiego3.

Więcej…

 

KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ W IZDEBNIKU.


W naszej Parafii już po raz ósmy odbył się konkurs na Palmę Wielkanocną.Konkurs był  w dwóch kategoriach: Palma najpiękniejsza, Palma najwyższa w kategorii Palma Najpiękniejsza miejsca zajęli:

I miejsce         -           Marlena Godzik

II miejsce        -           Wiktoria Leśniak

III miejsce      -            Maria Pomietło

IV miejsce      -           Nikola Głowacz

V miejsce        -          Małgorzata Adamczyk

VI miejsce      -           Marcin Moskal

wyróżnienie    -          Samuel Pomietło

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

WIELKIE PIENIĄDZE NA SZKOLNICTWO W GMINIE LANCKORONA

Gmina Lanckorona otrzymała ponad 1 milion złotych z programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego

Lanckorona to jedna z nielicznych miejscowości w województwie małopolskim, która otrzymała dofinansowanie z projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w ramach 10. Osi Priorytetowej Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego, Poddziałanie 10.1.3, Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Akcja Krwiodawstwa  jednym z działań promujących  kampanię społeczną „Drugie Życie”

Daj cząstkę siebie! Daj nadzieję! Daj szansę na życie!

 

Takie hasło towarzyszyło Akcji Krwiodawstwa, która odbyła się  2 marca 2017 roku w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej.  Co różniło ją od czterech poprzednich?

 

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

STOWARZYSZENIE AKOLADA IZDEBNICKA

ZAPRASZA NA KONCERT ZESPOŁU ,,SMILE"

WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI BIESIADNYCH , BAL PRZEBIERAŃCÓW

DOM STRAŻAKA W IZDEBNIKU

28 luty 2017 GODZINA 18.00

Więcej…

 
Więcej artykułów…
| Exchange Hosting