aktualności

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Akcja Krwiodawstwa  jednym z działań promujących  kampanię społeczną „Drugie Życie”

Daj cząstkę siebie! Daj nadzieję! Daj szansę na życie!

 

Takie hasło towarzyszyło Akcji Krwiodawstwa, która odbyła się  2 marca 2017 roku w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Kalwarii Zebrzydowskiej.  Co różniło ją od czterech poprzednich?

 

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

STOWARZYSZENIE AKOLADA IZDEBNICKA

ZAPRASZA NA KONCERT ZESPOŁU ,,SMILE"

WSPÓLNE ŚPIEWANIE PIEŚNI BIESIADNYCH , BAL PRZEBIERAŃCÓW

DOM STRAŻAKA W IZDEBNIKU

28 luty 2017 GODZINA 18.00

Więcej…

 

ZAPRASZAMY NA RECITAL TOMASZA STOCKINGERA

Są jeszcze bilety na wyjątkowe spotkanie z muzyką i słowem. Już 26 lutego w Sali Widowiskowej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej recital Tomasza Stockingera!

Recital "Już nie zapomnisz mnie", to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.

Tytuł programu pochodzi od piosenki Już nie zapomnisz mnie, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii Zapomniana melodia z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.

Można powiedzieć, że ten recital jest wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm'em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Najlepszy prezent muzyczny dla kobiety i mężczyzny!

Na recital zapraszamy 26 lutego do Sali Widowiskowej CKSiT na godz. 18:00. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w "Starym Kinie", ul. Mickiewicza 4, Kalwaria Zebrzydowska.

Dla pierwszych pięciu osób które napiszą  hasło ,,Stockinger" w mailu wysłanym przy pomocy panelu kontaktowego  na stronie Izdebnik.Info mam podwójne zaproszenia !

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 

KONKURS ,,LIDER ROKU"

 

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Organizatorem Konkursu jest Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia z siedzibą w Stryszawie,

Nabór do Konkursu rozpocznie się w dniu 18 stycznia 2017r. i trwać będzie do 12 lutego 2017r.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 27 lutego 2017r. podczas organizowanego „Dnia NGO”.

Celem konkursu jest wyłonienie i popularyzację ludzi oraz organizacji społecznych których działalność i osiągnięcia mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych, oraz w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju i promocji regionu w którym mieszkają i działają.

Kategorie konkursowe.

Nagrody w konkursie zostaną przyznane w następujących kategoriach:

  • Kategoria I: lider roku - osoba
  • Kategoria II: lider roku – organizacja społeczna

Nagroda jest przyznawana za całokształt dokonań oraz za realizację wartościowych projektów i inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej.

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 

ZMIANA NA LEPSZE.

 

autor: Julia Kozik klasa VI Zespołu Szkół w Izdebniku

 

Historia, którą opowiem, nie wydarzyła się dawno temu. Ta opowieść nie miała miejsca gdzieś za górami, lasami czy siedmioma morzami. Rzecz ta rozgrywała się tu - w Izdebniku. Opowiem Wam historię                  o dziewczynie, której spełniły się największe marzenia... jakie? Dowiecie się czytając to opowiadanie. Zatem przenieście się w wir tamtejszego życia - ludzkich spraw, prac, kłopotów i radości.

Zapraszam!

Więcej…

 
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

LANCKORONA TURYSTYCZNIE.


W sieci pojawiła się ostatnio nowa strona : ,,Lanckorona Turystycznie" strona na pewno warta polecenia i polubienia - na  niej pojawiać się będą

  • ciekawostki o miejscach wartych odwiedzenia,
  • wykaz bazy noclegowej i gastronomicznej,
  • opisy lokalnych atrakcji - galerii,
  • teatrów,
  • miejsc spotkań twórczych i weekendowych wypadów,
  • opisy tras spacerowych, rowerowych
  • aktualne informacje o wszystkich wydarzeniach organizowanych z myślą o turystach.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
| Exchange Hosting