Ocena użytkowników: / 76
SłabyŚwietny 

AKOLADA.... JAK TO SIĘ NAZYWA ?

Akolada - wiele zdań na temat tworzącego się dopiero stowarzyszenie, jak wiele nazw, których używa się jego określenia: EKOLADA , CZEKOLADA , AKOLADA czy nawet AL-KAIDA.

 

Tymczasem stowarzyszenie pod przewodnictwem pani Celiny Lang rozwija się - na ostatnim spotkaniu było już 30 ,,Akoladzian" - debatujących o tym, czym jest i czym może się stać.

Pomysłów jest wiele, przede wszystkim teatr - który już dziś szuka aktorów amatorów, którzy chcieliby spróbować swoich sił na deskach naszej remizy. Stąd też apel pani Lang , ,,Zgłaszajcie się ... " - mile widziane osoby, które już w szkole miały kontakt z amatorskim teatrem - ale nie tylko, repertuar ma być dość obszerny: od skeczy, po poważne przedstawienia. Taki teatr mógłby się stać naszą chlubą - podobnie jak orkiestra strażacka.

Kolejnym pomysłem było uroczyste spotkanie par, które w związku małżeńskim przeżyły już więcej niż 50 lat . Ktoś z obecnych panów powiedział, iż ,,przecież tyle chłop nie wytrzyma..." - ale może pary, które są ze sobą 40 lat. Spotkanie przy okazji pierwszego występu teatru - to mogłoby być ciekawe.

Pani prezes chce też organizować cykliczne wyjazdy do krakowskich teatrów- tu jest zarówno sporo miejsc, jak i chętnych . Bliższe informacje u pani Iwony Radoń.

Spotkania Akolady odbywają się w każdy wtorek w remizie OSP , nie trzeba zaproszeń, wystarczy przyjść zobaczyć jak to działa. Zapraszamy :)

 
| Microsoft Exchange Hosting